Hakkımızda

FIRINCI ÖMER USTA KİMDİR ?

Ömer usta yılları aşkın kara fırın, seyyar fırın ve taş fırın yapımında deneyim kazanmış, kaliteli ve hızlı çözümler sunarak bir çok firmaya hizmet vermektedir.

Fırınlarda asıl amaç uzun süre sıcaklığı koruyup az yakıt ile uzun süreli verim alınması amaçlanmaktadır. Ömer usta bu alanda müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi çözümler getirmek için deneyimlerinden faydalanarak size en iyi işçiliği sunmaktadır.

Fırınlar genelde tamiratı zor olan yapılardır. Bundan dolayı fırınların dayanıklı ve ehil kişilerce yapılması önem arz etmektedir. Ömer usta kara fırın, seyyar fırın ve taş fırında siz müşterilerine dayanıklı, sağlam fırın çözümleri sunmaktadır.

Değerli Müşterilerimiz bu meslek bizde babadan gelmektedir ve 2002 den bu yana TÜRKİYE’nin yaklaşık 70 ilinde ve birçok ilçesinde yüzlerce fırın kurmamın verdiği birikim ile bundan sonrada son derece randımanlı taban sorunu olmayan mükemmel fırınlar kurmak için hizmetinizdeyiz. Taş fırın bir kere kurulup tamiri zor olan bir yapıdır. Her şekilde yakıt tasarrufu ile randımanlı yüksek ısısı ile ısı kaybı sorunu olmadan taban yapmayan, taban yakmayan yüksek kalitede bir fırın kurdurmak için size yakın mutlaka bir referansımız vardır. DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ En Uygun Fiyatlarımızla İsterseniz Malzemeli, İsterseniz İşçilik Olarak Fırın Yaptırmak İçin Doğru Yerdesiniz. Yapmış Olduğumuz Fırınlar Kalitemizdir. Bize Danışmadan Fırın Yaptırmayınız

FIRIN KURAN OMER USTA TÜRKİYE BÖLGESİN DE İSTABUL İZMİR ANKARA MERSİN AFYON UŞAK ÇANAKKALE ANTALYA ALANYA ISPARTA ERZURUM BİNGÖL MALATYA IĞDIR DOĞUBEYAZIT ESKİŞEHİR BURSA KIRŞEHİR BALIKESİR YOZGAT OLMAK ÜZERE TÜM TÜRKİYEDE HİZMET VERMEKTEDİR SIFIR FIRIN KURULUMU TAMİRAT TADİLAT ONARIM İŞLERİNİ YILLARIN TECRÜBESİ İLE GARANTİLİ OLARAK FİRİN YAPMAKTAYİM İLETİSİM NO 0539 686 32 23 TELEFONDAN 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ SAYGILAR DİLERİM YERİMİZ KONYA DİR