Kara Fırın Ustası

0
4430
kara fırın ustası

Kara Fırın Ustası

Kara Fırın Ustası Konyalı Ömer Usta , Anadolu topraklarının göz bebeği lahmacun fırını da sitemizde bulunmaktadır. Pide fırını olarak kullanılması ile beraber lahmacun fırını, pizza fırını, lavaş fırını ya da simit fırını olarakta kullanılan bu fırınları internet adresimiz üzerinden satın alabilirsiniz. Pizza ile birlikte lahmacun fırını modellerimizi de buradan kolayca inceleyebilirsiniz. Pide fırını sektörü içerisinde öngörmüş olduğumuz ise sabit kara fırın modellerinin zaman içerisinde kalkacak modüler taş pide fırını alacaktır. Konya modeli lahmacun pide fırın modellerini yaparak iş hayatına başlamış olan firmamız daha sonra Kara Fırını baz alınarak özel bir model geliştirmiştir. Fırınlarımız dış görünümüyle heybetli gaz ya da odun sarfiyatı konusunda çok ekonomik bir fırın olarak yer almaktadır. TSE ve CE standartlarını karşılayan imalat firmamız pek çok yeni işyerinin öncü firması olarak bulunmaktadır. Ekmek fırını modellerimiz en güzel ekmekleri yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Yepyeni Tasarımlar

Şömine çeşitlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Fırın modellerinin imalatını gerçekleştiren firmamız farklı yakıtlı fırın modellerini de yapabilmektedir. Fırınlarımızın pizzaları pişirme süresi 4-5 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Lahmacun fırınları yapıları nedeniyle pide fırınlarıyla aynı yapıya sahip olmaktadır. Yani pide ve lahmacun fırını aynı fırın modelidir. Lahmacun bilindiği üzere pide benzeri bir gıda olarak bilinmektedir. Ancak pişirme süresi olarak pide ve etli ekmek gibi ürünlere göre daha kısa sürede pişirilir. Lahmacunun fırın modellerimizde ortalama pişme süresi 1,5 dk kadar olmaktadır. Barbekü modellerimize 2018 yılının en özel tasarımları arasındadır.

Kara Fırın Ustası

Pide Fırını İmalatı konusunda imalat yapmaya devam ediyoruz. İmalatını gerçekleştirdiğimiz pide fırınları CE ve Gazmer sertifikalı olarak yer alıp üstün kalite yapısı bulunmaktadır. Pide fırını alanın en uygun ekipmanları sizlerle bir araya getirmeye devam eden firmamız en özel tasarımları sizlerle bir araya getirmektedir. Doğalgazlı fırın imalatı yapmaya devam ediyoruz. Odun ve Gazlı Taşfırın imalatlarımız konusunda hem doğalgazlı hem de odunlu fırın modellerimiz yer almaktadır. Fırın modellerimiz ise hem elektrik ile hem de gaz ile çalışabilmektedir. Pizza fırını modellerimizi internet adresimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yaptığımız tüm fırın imalatı işlemlerinde doğal malzeme, uzun ömür ve uygun fiyat aralıklarını sizlerle bir araya getirmeye devam ediyoruz. Türkiye genelinde yapmış olduğumuz onlarca taş fırını işinde imalat yapılacak ortamlara uygun taş fırını gerçekleştirerek taş fırını ustası dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olmayı başardık. Teras barbekü modelleri en özel organizasyonları yapmanıza yardımcı olmaktadır. Kara Fırın Ustası

 

kara fırın ustası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here